(+48) 735 925 129 (pon-pt 8:00 - 16:00)Szybkie dostawyBezpieczne płatności
Darmowa dostawa od 149,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pozyskiwanie i wymiana punktów

Zapraszamy do udziału w naszym programie lojalnościowym! Teraz możesz cieszyć się zakupami i jednocześnie zbierać punkty, które przekształcisz w fantastyczne produkty.

Jak to działa? To proste!

Zbieranie punktów: Po zarejestrowaniu konta na naszej stronie, automatycznie rozpoczynasz zbieranie punktów programu lojalnościowego. Możesz nimi zarządzać wedle swojego uznania. Punkty są przyznawane za wystawienie opinii do produktów, które zostały potwierdzone zakupem. Możesz zdobyć aż 150 punktów za jedną opinię:

50 punktów za ocenę produktu,
50 punktów za napisanie opinii,
50 punktów za dodanie zdjęcia produktu.
Ważne jest, aby Twoje opinie były związane z produktem i nie zawierały treści wulgarnych lub niezwiązanym z produktem. Punkty zostaną naliczone po 7 dniach od złożenia zamówienia.

Zakupy: Dodatkowo, za każde wydane 2 złote, otrzymasz 1 punkt. Im więcej kupujesz, tym więcej punktów zdobywasz.

Opinie o zamówieniu: Za wystawienie opinii o zamówieniu klient może zdobyć aż 50 punktów:

30 punktów za ocenę zamówienia,
50 punktów za napisanie opinii o zamówieniu.
Newsletter: Jeśli zapiszesz się do naszego newslettera, otrzymasz dodatkowe 100 punktów! Pamiętaj, że punkty za zapis do newslettera można uzyskać tylko raz na konto.

Bonusowe punkty: Okresowo, organizator programu lojalnościowego może przydzielać dodatkowe punkty dla wybranych produktów w sklepie. To doskonały sposób na jeszcze szybsze zbieranie punktów!

Teraz, gdy masz już odpowiednią liczbę punktów, możesz je wymienić na fantastyczne produkty. Pamiętaj, że punkty programu nie są wymieniane na pieniądze ani rabaty kwotowe. Wymagana ilość punktów do zdobycia każdego produktu jest podana przy każdym produkcie, więc z łatwością będziesz wiedział, ile punktów potrzebujesz.

Rozpocznij już dziś zbieranie punktów i korzystaj z naszego programu lojalnościowego, który nagradza Cię za zakupy i zaangażowanie. Znajdziesz fantastyczne produkty do wymiany swoich punktów w kategorii: PRODUKTY ZA PUNKTY  
https://www.nomak.pl/pol_m_OKAZJE_PRODUKTY-ZA-PKT-376.html

Regulamin programu lojalnościowego sklepu www.nomak.pl

I. Postanowienia ogólne
1. Program Lojalnościowy organizowany jest przez sklep nomak.pl, NOMAK Sp. z o.o., ul. Obroki 130, 40-833 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem: 0000564844; NIP: 6351836098, REGON: 361953795, zwaną dalej „Organizatorem”.
2. Program prowadzony jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
3. Skierowany jest do zarejestrowanych użytkowników, klientów sklepu www.nomak.pl, którzy w zamian za dokonywanie zakupów otrzymują punkty programu lojalnościowego.
4. Punkty naliczane są automatycznie 7 dni po każdych zakupach i zostają przypisane do konta Użytkownika.
5. Ilość punktów możliwa do otrzymania jest podana przy każdym produkcie na stronie www.nomak.pl.

II. Uczestnicy
1. Uczestnikiem Programu Lojalnościowego może być każda osoba fizyczna, która jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu www.nomak.pl.
2. Organizator jest administratorem danych osobowych podanych przez Klienta podczas rejestracji konta na www.nomak.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn.zm.).
3. Klientowi przysługuje prawo wglądu do danych osobowych przypisanych do konta na stronie www.nomak.pl oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych.

III. Zbieranie punktów
1. Punkty programu przypisane są do jednego konta należącego do jednego użytkownika i nie mogą być przekazywane dla żadnego innego konta.
2. Rejestrując konto na stronie Użytkownik wyraża zgodę na naliczanie na jego koncie punktów programu lojalnościowego, którymi może dysponować wedle własnego uznania.
3. Punkty przyznawane są za opinie do towarów, które są potwierdzone zakupem.
4. Łącznie za wystawienie opinii klient może uzyskać 150 punktów:
50 pkt. za ocenę produktu,
50 pkt. za opinię produktu,
50 pkt. za zdjęcie produktu,

5. Opinie, zawierające treści powszechnie uznawane za wulgarne oraz nie dotyczące produktu, nie będą akceptowane.
6. Punkty naliczane są po upływie 7 dni od złożenia zamówienia.
7. Punkty przyznawane są za zakupy w sklepie internetowym www.nomak.pl w ilości
1 pkt. za każde w 2 zł.
8. Punkty przyznawane są za wystawianie opinii do zamówienia.
Łącznie za wystawienie opinii do zamówienia klient może uzyskać 50 punktów
30 pkt. za ocenę zamówienia,
50 pkt. za opinię o zamówieniu,

9. Punkty mogą być przydzielane za zgodę za zapis do newslettera w ilości 100 pkt. Punkty za zapis do newslettera mogą być przydzielone raz na konto.
10. Okresowo organizator programu lojalnościowego może przydzielać dodatkowe punkty dla wybranych produktów w sklepie jakie może otrzymać klient.

IV.  Nagrody programu
1. Punkty mogą być wymieniane na produkty dostępne za punkty.
2. Punkty programu nie mogą być wymienione na nagrodę pieniężną ani rabat kwotowy.
3. Odebranie wybranej nagrody możliwe jest po uzbieraniu na koncie odpowiedniej liczby punktów programu, których wymagana ilość jest podana przy każdym produkcie.
4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmieniania i aktualizowania listy dostępnych nagród oraz ich wartości punktowej.
5. Po wybraniu nagrody ilość punktów na koncie Uczestnika zostaje pomniejszona o ilość zużytą podczas wymiany.

V. Reklamacje
1. Wszelkie reklamacje w związku z Programem Lojalnościowym powinny być składane Organizatorowi na piśmie lub mailowo na adres korespondencyjny Organizatora.
2. Organizator zastrzega, iż nie odpowiada za nieprawidłowości w nagrodach i niezgodność nagrody z opisem wynikające z okoliczności niezależnych od Organizatora.

VI. Zmiana warunków uczestnictwa
1. Niniejsze warunki uczestnictwa mogą zostać zmienione przez Organizatora, jeżeli jest to uzasadnione potrzebą usprawnienia funkcjonowania Programu Lojalnościowego. Zmiana zostanie ogłoszona na stronie internetowej Organizatora.
2. Dla wszystkich praw i obowiązków, jakie wynikają z niniejszego Regulaminu, właściwe jest prawo polskie.
3. Wszelkie spory wynikające z niniejszej umowy rozstrzygane będą przed sądem właściwym ze względu na siedzibę Organizatora.
4. Wszelkie informacje związane z Programem Lojalnościowym umieszczane są przez Organizatora na stronie internetowej www.nomak.pl.

VII. Postanowienia końcowe
1. Uczestnik zakładający konto na stronie sklepu www.nomak.pl i przystępujący do programu lojalnościowego przyjmuje do wiadomości oraz akceptuje treść niniejszego Regulaminu.
2. Program lojalnościowy nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz. U. 1998, Nr 102, poz. 650 z późn. zm.).
3. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Programu Lojalnościowego.
4. We wszystkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy prawa polskiego, w szczególności przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 255 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-09
Szybko i sprawnie.
2024-06-19
Wszystko super, dziękuję
pixelpixelpixel